Boekenbeurs 2019 – Agenda

Dinsdag 29 oktober
  • 10:00 – 12:30 / 13:00 – 18:00: Ludo Geluykens – PANDORA PUBL. / ARTUS Uitgevers   211
  • 11:00 Uitreiking 22e Herkule Poirotprijs – Het Open Boek 314
  • 11:00 – 13:00 / 14:00 – 16:00: Toni Coppers – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 13:00 – 15:00: Jan Smets– PELCKMANS UITGEVERS (Van Halewyck)   115, 117, 118, 119
  • 15:00 – 17:00: Patrick Conrad – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN  122
  • 15:00 – 17:00: Inge Verbruggen – CLAVIS UITGEVERIJ   204, 207, 225
  • 17:00 – 17:45: Toni Coppers – Thrillers schrijven met Toni Coppers   406
Woensdag 30 oktober
  • 10:00 – 12:30 / 13:00 – 18:00: Ludo Geluykens – PANDORA PUBL. / ARTUS Uitgevers   211
  • 11:00 – 13:00 / 14:00 – 16:00: Toni Coppers – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 13:00 – 15:30: Anja Feliers – PELCKMANS UITGEVERS (Van Halewyck)   115, 117, 118, 119
  • 13:00 – 15:00: Peter Franck– STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 14:00 – 16:00:  Dominique Biebau – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN  122
Donderdag 31 oktober
  • 10:00 – 12:30 / 13:00 – 17:30 / 18:00 – 22:00: Ludo Geluykens – PANDORA PUBL. / ARTUS Uitgevers   211
  • 13:00 – 14:00: Toni Coppers – STANDAARD BOEKHANDEL  408 425
  • 14:00 – 16:15 / 19:00 – 21:00: Toni Coppers – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 14:00 – 18:00: Erik Persoons – UITGEVERIJ KRAMAT   420
  • 16:00 – 17:00: Joanne Carlton / Sandra J. Paul – LANNOO UITGEVERIJ  315, 316, 317
  • 18:30 – 20:00: Patrick De Bruyn – OVERAMSTEL UITGEVERS (Horizon)   308
  • 19:00 – 21:00: Jan Van der Cruysse – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 19:00 – 21:00: Inge Verbruggen – CLAVIS UITGEVERIJ   204, 207, 225
  • 19:30 – 21:30: Jan Smets – PELCKMANS UITGEVERS (Van Halewyck)   115, 117, 118, 119
Vrijdag 1 november
  • 10:00 – 14:00: Tom Bergs – UITGEVERIJ HET PUNT 103
  • 10:00 – 12:30 / 13:00 – 18:00: Ludo Geluykens – PANDORA PUBL. / ARTUS Uitgevers   211
  • 11:00 – 13:00 / 14:00 – 16:00: Toni Coppers – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 12:30 – 13:30: Patrick De Bruyn – OVERAMSTEL UITGEVERS (Horizon)   308
  • 12:30 – 13:30: Rudy Morren – OVERAMSTEL UITGEVERS (Horizon)   308
  • 12:30 – 13:30: Peter Thiessen – OVERAMSTEL UITGEVERS (Horizon)   308
  • 13:00 – 16:00: Pieter Aspe – STANDAARD UITGEVERS (AspeNV) 402, 403, 416
  • 13:00 – 15:00:  Dominique Biebau – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN  122
  • 13:00 – 15:30: Anja Feliers – PELCKMANS UITGEVERS (Van Halewyck)   115, 117, 118, 119
  • 13:00 – 15:00: Aloka Liefrink– BOOXXE  301
  • 14:00 – 16:00: Jo Claes – VBK (Houtekiet)  401
  • 14:00 – 16:00: Jan Van der Cruysse – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 14:00 – 15:30: Hilde Vandermeeren / Walter Damen – PELCKMANS UITGEVERS (Van Halewyck)   115, 117, 118, 119
  • 15:00 – 17:00: Benny Baudewyns – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN  122
  • 15:00 – 17:00: Jos Pierreux – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN   122
  • 15:00 – 17:00: Anne-Laure Van Neer – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN   122
  • 15:00 – 17:00: Koen Strobbe – BORGERHOFF & LAMBERIGTS   321
  • 15:00 – 17:00: Dirk Vanderlinden – BORGERHOFF & LAMBERIGTS   321
  • 16:30 – 17:30: Tom Bergs – Interview met Vlaamse auteurs die uitgeven bij Uitgeverij Het Punt Auteurspodium – Woordenhoek
Zaterdag 2 november
  • 10:00 – 12:30 / 13:00 – 18:00: Ludo Geluykens – PANDORA PUBL. / ARTUS Uitgevers   211
  • 11:00 – 13:00 / 14:00 – 17:00: Toni Coppers – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 11:00 – 13:00: Inge Verbruggen – CLAVIS UITGEVERIJ   204, 207, 225
  • 12:00 – 13:00: Koen Strobbe – STANDAARD BOEKHANDEL   408, 425
  • 13:00 – 15:00:  Dominique Biebau – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN  122
  • 13:00 – 14:30: Jan Smets – PELCKMANS UITGEVERS (Van Halewyck)   115, 117, 118, 119
  • 14:00 – 15:00: Wim Belaen – VBK (Houtekiet) 401
  • 13:00 – 15:00: Koen Strobbe – BORGERHOFF & LAMBERIGTS   321
  • 13:00 – 16:00: Pieter Aspe– STANDAARD UITGEVERS (AspeNV) 402, 403, 416
  • 13:00 – 15:00: Dirk Vanderlinden – BORGERHOFF & LAMBERIGTS   321
  • 14:00 – 15:00: Willy & Steven Bogaerts – LANNOO UITGEVERIJ  315, 316, 317
  • 14:00 – 16:30: Anja Feliers– PELCKMANS UITGEVERS (Van Halewyck)   115, 117, 118, 119
  • 14:00 – 16:00: Jo Claes – VBK (Houtekiet)  401
  • 14:00 – 15:00: Ria Maes & Aron Wade – VBK (Houtekiet)   401
  • 14:00 – 15:00: Michael Kestemont – LANNOO UITGEVERIJ  315, 316, 317
  • 14:00 – 16:00: Jan Van der Cruysse – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 15:00 – 17:00: Anne-Laure Van Neer – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN   122
Zondag 3 november
  • 10:00 – 12:30 / 13:00 – 18:00: Ludo Geluykens – PANDORA PUBL. / ARTUS Uitgevers   211
  • 11:00 – 13:00 / 14:00 – 17:00: Toni Coppers – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 11:00 – 13:00: Inge Verbruggen – CLAVIS UITGEVERIJ   204, 207, 225
  • 12:00 – 14:00: Tine Bergen – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN   122
  • 13:00 – 16:00: Pieter Aspe– STANDAARD UITGEVERS (AspeNV) 402, 403, 416
  • 13:00 – 15:30: Anja Feliers – PELCKMANS UITGEVERS (Van Halewyck)   115, 117, 118, 119
  • 14:00 – 16:00: Jo Claes – VBK (Houtekiet)  401
  • 14:00 – 15:00: Bettie Elias – VBK (Houtekiet)   401
  • 14:00 – 16:00: Benny Baudewyns – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN  122
  • 14:00 – 16:00: Jos Pierreux – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN   122
  • 14:00 – 16:00: Jan Van der Cruysse – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 15:30 – 17:00: Rudy Morren – OVERAMSTEL UITGEVERS (Horizon)  308
  • 15:30 – 17:00: Peter Thiessen – OVERAMSTEL UITGEVERS (Horizon)  308
  • 16:30 – 17:30: Tine Bergen – BAECKENS BOOKS 212, 227, 229
Woensdag 6 november
  • 10:00 – 12:30 / 13:00 – 18:00: Ludo Geluykens – PANDORA PUBL. / ARTUS Uitgevers   211
  • 10:00 – 14:00: Wim Menheer – UITGEVERIJ HET PUNT 103
 Donderdag 7 november
  • 10:00 – 12:30 / 13:00 – 17:30 / 18:00 – 22:00: Ludo Geluykens – PANDORA PUBL. / ARTUS Uitgevers   211
  • 10:00 – 16:00: Tom Bergs  – UITGEVERIJ HET PUNT 103
  • 16:00 – 20:00: Chris Bossers –  UITGEVERIJ KRAMAT 420
  • 19:00 – 21:00: Toni Coppers – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 19:00 – 21:00: Jan Van der Cruysse – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
Vrijdag 8 november
  • 10:00 – 12:30 / 13:00 – 18:00: Ludo Geluykens – PANDORA PUBL. / ARTUS Uitgevers   211
  • 14:00 – 16:00: Jo Claes – VBK (Houtekiet)  401
Zaterdag 9 november
  • 10:00 – 12:30 / 13:00 – 18:00: Ludo Geluykens – PANDORA PUBL. / ARTUS Uitgevers   211
  • 10:00 – 14:00: Tom Bergs – UITGEVERIJ HET PUNT 103
  • 11:00 – 13:00 / 14:00 – 17:00: Toni Coppers – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 13:00 – 16:00: Pieter Aspe– STANDAARD UITGEVERS (AspeNV) 402, 403, 416
  • 14:00 – 18:00: Tom Bergs – UITGEVERIJ KRAMAT 420
  • 14:00 – 16:00: Jo Claes – VBK (Houtekiet)  401
  • 14:00 – 16:00: Jos Pierreux – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN   122
  • 16:00 – 17:00: Paul Jacobs – VBK (Houtekiet)   401
  • 14:00 – 16:00: Jan Van der Cruysse – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 15:00 – 17:00: Dirk Vanderlinden – BORGERHOFF & LAMBERIGTS   321
  • 15:00 – 16:30: Hilde Vandermeeren / Walter Damen – PELCKMANS UITGEVERS (Van Halewyck)   115, 117, 118, 119
  • 15:00 – 17:00: Inge Verbruggen – CLAVIS UITGEVERIJ   204, 207, 225
  • 16:00 – 17:00: Wim Belaen – VBK (Houtekiet) 401
  • 16:00 – 18:00: Tine Bergen – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN   122
Zondag 10 november
  • 10:00 – 12:30 / 13:00 – 18:00: Ludo Geluykens – PANDORA PUBL. / ARTUS Uitgevers   211
  • 14:00 – 16:00: Jo Claes – VBK (Houtekiet)  401
  • 11:00 – 13:00 / 14:00 – 17:00: Toni Coppers – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 11:00 – 14:00: Inge Verbruggen – CLAVIS UITGEVERIJ   204, 207, 225
  • 13:00 – 16:00: Pieter Aspe– STANDAARD UITGEVERS (AspeNV) 402, 403, 416
  • 13:00 – 17:00: Patrick Conrad – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN  122
  • 13:00 – 14:00: Ria Maes & Aron Wade – VBK (Houtekiet)   401
  • 13:00 – 15:00: Jos Pierreux – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN   122
  • 13:00 – 15:00: Rudy Soetewey – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN   122
  • 13:00 – 15:00: Anne-Laure Van Neer – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN   122
  • 14:00 – 16:00: Tine Bergen – BAECKENS BOOKS 212, 227, 229
  • 14:00 – 15:00: A. Dehairs – LANNOO UITGEVERIJ  315, 316, 317
  • 14:00 – 16:00: Jan Van der Cruysse – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 14:30 – 15:30: Hilde Vandermeeren / Walter Damen – PELCKMANS UITGEVERS (Van Halewyck)   115, 117, 118, 119
  • 15:00 – 16:00: Willy & Steven Bogaerts – LANNOO UITGEVERIJ  315, 316, 317
  • 15:00 – 16:00: Hugo Luijten– LANNOO UITGEVERIJ  315, 316, 317
  • 16:00 – 17:00: Joanne Carlton / Sandra J. Paul – LANNOO UITGEVERIJ  315, 316, 317
Maandag 11 november
  • 10:00 – 12:30 / 13:00 – 18:00: Ludo Geluykens – PANDORA PUBL. / ARTUS Uitgevers   211
  • 10:00 – 14:00: Erik Persoons – UITGEVERIJ KRAMAT   420
  • 11:00 – 13:00 / 14:00 – 17:00: Toni Coppers – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416
  • 12:00 – 14:00:  Dominique Biebau – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN  122
  • 12:30 – 14:00: Patrick De Bruyn – OVERAMSTEL UITGEVERS (Horizon)   308
  • 12:30 – 14:00: Rudy Morren – OVERAMSTEL UITGEVERS (Horizon)   308
  • 12:30 – 14:00: Peter Thiessen – OVERAMSTEL UITGEVERS (Horizon)   308
  • 13:00 – 16:00: Pieter Aspe– STANDAARD UITGEVERS (AspeNV) 402, 403, 416
  • 14:00 – 18:00: Tom Bergs  – UITGEVERIJ HET PUNT 103
  • 14:00 – 16:00: Jo Claes – VBK (Houtekiet)  401
  • 14:00 – 16:00: Jos Pierreux – VRIJDAG / ELKEDAGBOEKEN   122
  • 14:00 – 16:00: Jan Van der Cruysse – STANDAARD UITGEVERS (Angèle)   402, 403, 416