Auteur: Willy Michels

Willy Michels (1967) is geboren en getogen in Oudenaarde, maar woont na tussenhaltes in Aalter en Ursel nu al meer dan tien jaar in Veurne. Hij werkt al meer dan vierendertig jaar bij hetzelfde bedrijf, dat hij heeft zien evolueren van RTT naar Belgacom en tenslotte Proximus. Binnen deze veelzijdige wereld vervelde hij mee van helpdeskmedewerker over trainer naar ontwikkelaar en procesbeheerder.
De eerdere schrijfsels van Willy zijn niet op twee handen te tellen, maar het waren altijd trainingspresentaties en handleidingen. Het kon echter niet anders of er moest ooit eens een fictieverhaal komen.
Als enig kind verzon hij situaties waarin ingebeelde vriendjes spannende avonturen beleefden in hun eigen wereld, en hij bijna bevoorrecht toeschouwer was. Wanneer hij schrijft werkt hij eigenlijk op dezelfde manier: hij creëert de situatie en noteert hoe zijn fictieve mensen daarmee omgaan.
Voor zijn debuut “Bloedsmaak” viel alles op zijn plaats zodra hij Titus Vandael verzon: een beetje hij, veel niet-hij.

Bibliografie:

  • Bloedsmaak – Een Titus Vandael thriller – Uitgeverij Boekscout (2024)