Category Archives: NIEUWS

Hercule Poirotprijs 2017

De genomineerden

HPNB_2017

Hilde Vandermeeren wint met ‘Schemerzone’
de twintigste Hercule Poirotprijs

HP1_2017
Cultuurminister Sven Gatz en Geert Lambrecht (Knack) overhandigen de prijs

Jo Claes wint met ‘Het gewicht van de haat’
de Hercule Poirot publieksprijs

HPPB_2017

Geert van Istendael wint met ‘Het lijk in de boomgaard’
de Fred Braeckmanprijs voor het beste debuut

FBPB_2017

Boekenbeurs 2017

boekenbeurs2017_beeld1_a4_horizontaal

Onze leden op de Boekenbeurs

Signeersessies

PIETER ASPE
  • Zo 29 okt            Stand 420            14:00 – 18:00
  • Ma 30 okt           Stand 420            14:00 – 18:00
  • Di 31 okt             Stand 420            14:00 – 18:00
  • Wo 01 nov          Stand 420            14:00 – 18:00
  • Do 02 nov           Stand 420            14:00 – 18:00
  • Vr 03 nov             Stand 420            15:30 – 18:00 / 18:30 – 21:00
  • Za 04 nov            Stand 116, 117  14:00 – 15:30
    Za 04 nov            Stand 420            15:30 – 18:00
  • Zo 05 nov            Stand 420            14:00 – 18:00
  • Za 11 nov            Stand 420            14:00 – 18:00
  • Zo 12 nov            Stand 420            14:00 – 18:00
TOM BERGS
  • Ma 30 okt           Stand 207            14:00 – 18:00
  • Za 04 nov            Stand 207            10:00 – 12:00
WILLY & STEVEN BOGAERTS
  • Wo 01 nov          Stand 420            15:00 – 17:00
  • Zo 05 nov            Stand 420            11:00 – 13:00
BUELENS & VERMEIREN
  • Ma 30 okt           Stand 401, 402  17:00 – 18:00
  • Vr 03 nov            Stand 401, 402  17:00 – 18:00
STERRE CARRON
  • Ma 30 okt            Stand 227            14:00 – 16:00
  • Di 31 okt              Stand 227            14:00 – 16:00
  • Wo 01 nov          Stand 227            14:00 – 16:00
  • Do 02 nov           Stand 227            14:00 – 16:00
  • Vr 03 nov            Stand 227            14:00 – 16:00
  • Za 04 nov           Stand 227            14:00 – 16:00
  • Zo 05 nov           Stand 227            14:00 – 16:00
  • Za 11 nov           Stand 227            14:00 – 16:00
  • Zo 12 nov           Stand 227            14:00 – 16:00
JO CLAES
  • Wo 01 nov          Stand 401, 402  14:00 – 16:00
  • Za 04 nov            Stand 401, 402  14:00 – 16:00
  • Zo 05 nov            Stand 401, 402  14:00 – 16:00
  • Za 11 nov            Stand 401, 402  14:00 – 16:00
  • Zo 12 nov            Stand 401, 402  14:00 – 16:00
TONI COPPERS
  • Zo 29 okt            Stand 420            14:00 – 17:00
  • Ma 30 okt           Stand 420            14:00 – 16:00
    Ma 30 okt           Stand 403            16:00 – 17:00
  • Di 31 okt             Stand 420            14:00 – 17:00
  • Wo 01 nov          Stand 420            14:00 – 17:00
  • Do 02 nov           Stand 446            14:00 – 15:00
    Do 02 nov           Stand 420            15:00 – 17:00
  • Vr 03 nov             Stand 420            14:00 – 17:00
    Vr 03 nov             Stand 438            17:30 – 19:00
    Vr 03 nov             Stand 420            19:30 – 21:00
  • Za 04 nov            Stand 420            14:00 – 17:00
  • Zo 05 nov            Stand 420            14:00 – 17:00
  • Do 09 nov           Stand 420            14:00 – 17:00 / 18:30 – 21:00
  • Vr 10 nov             Stand 420            14:00 – 17:00
  • Za 11 nov            Stand 420            14:00 – 17:00
  • Zo 12 nov            Stand 420            14:00 – 17:00
ANNE DANIEL
  • Zo 29 okt             Stand 207            10:00 – 14:00
  • Zo 12 nov            Stand 207            10:00 – 14:00
PAUL DE BRUYN
  • Zo 05 nov            Stand 401, 402  16:00 – 18:00
DE PAEPE – DEPUYDT
  • Zo 29 okt             Stand 120            15:00 – 17:00
  • Zo 12 nov            Stand 120            14:00 – 16:00
GUY DIDELEZ
  • Ma 30 okt            Stand 116, 117  11:00 – 14:00
  • Di 31 okt              Stand 116, 117  11:00 – 13:00
  • Wo 01 nov           Stand 116, 117  11:00 – 13:00
  • Do 02 nov            Stand 116, 117  11:00 – 14:00
  • Vr 03 nov             Stand 116, 117  11:00 – 14:00
  • Za 04 nov            Stand 116, 117  11:00 – 13:00
  • Zo 05 nov            Stand 116, 117  11:00 – 14:00
  • Za 11 nov            Stand 116, 117  11:00 – 13:00
  • Zo 12 nov            Stand 116, 117  11:00 – 13:00
ANJA FELIERS
  • Za 04 nov            Stand 318            14:00 – 15:00
  • Zo 05 nov            Stand 318            15:30 – 16:30
  • Za 11 nov            Stand 318            14:00 – 15:00
  • Zo 12 nov            Stand 318            15:00 – 16:00
LUDO GELUYKENS
  • Zo 29 okt             Stand 425            10:00 – 13:00 / 13:30 – 18:00
  • Ma 30 okt           Stand 425            10:00 – 13:00 / 13:30 – 17:30
  • Di 31 okt              Stand 425            10:00 – 13:00 / 13:30 – 17:30
  • Wo 01 nov          Stand 425            10:00 – 13:00 / 13:30 – 18:00
  • Do 02 nov           Stand 425            10:00 – 13:00 / 13:30 – 17:30
  • Vr 03 nov            Stand 425            11:00 – 14:00 / 17:00 – 21:30
  • Za 04 nov            Stand 425            10:00 – 13:00 / 13:30 – 18:00
  • Zo 05 nov            Stand 425            10:00 – 13:00 / 13:30 – 18:00
  • Do 09 nov           Stand 425            11:00 – 14:00 / 17:00 – 21:30
  • Vr 10 nov            Stand 425            10:00 – 13:00 / 13:30 – 17:30
  • Za 11 nov            Stand 425            10:00 – 13:00 / 13:30 – 18:00
  • Zo 12 nov            Stand 425            10:00 – 13:00 / 13:30 – 18:00
PAUL JACOBS
  • Za 04 nov            Stand 402, 401  16:00 – 18:00
MAES & WADE
  • Zo 29 okt             Stand 401, 402  16:00 – 18:00
  • Wo 01 nov          Stand 401, 402  12:00 – 14:00
  • Vr 03 nov            Stand 402, 401  20:00 – 22:00
  • Zo 05 nov           Stand 401, 402  16:00 – 18:00
MARC PEIRS
  • Ma 30 okt           Stand 420            15:00 – 17:00
  • Za 04 nov           Stand 420            15:00 – 17:00
PETER PERCEVAL
  • Wo 01 nov          Stand 227            14:00 – 16:00
  • Zo 05 nov           Stand 227            14:00 – 16:00
  • Za 11 nov           Stand 227            14:00 – 16:00
ERIK PERSOONS
  • Ma 30 okt           Stand 207            10:00 – 14:00
  • Vr 03 nov            Stand 207            10:00 – 14:00
JOS PIERREUX
  • Wo 01 nov          Stand 120            13:00 – 15:00
  • Zo 12 nov            Stand 120            12:00 – 14:00
GUY PRIEELS
  • Zo 12 nov            Stand 401, 402  12:00 – 13:00
STAF SCHOETERS
  • Vr 03 nov            Stand 207            18:00 – 22:00
  • Do 09 nov           Stand 207            18:00 – 22:00
RUDY SOETEWEY
  • Wo 01 nov          Stand 207            14:00 – 18:00
  • Do 02 nov           Stand 207            14:00 – 18:00
  • Vr 03 nov            Stand 207            14:00 – 18:00
  • Do 09 nov           Stand 207            18:00 – 22:00
  • Zo 12 nov            Stand 207            10:00 – 14:00
GUIDO STROBBE
  • Zo 12 nov            Stand 301            16:00 – 17:00
KOEN STROBBE
  • Zo 29 okt            Stand 420            14:00 – 17:00
  • Ma 30 okt           Stand 420            14:00 – 17:00
  • Di 31 okt             Stand 420            14:00 – 17:00
  • Wo 01 nov          Stand 420            14:00 – 17:00
  • Do 02 nov           Stand 420            14:00 – 17:00
  • Vr 03 nov            Stand 420            15:00 – 18:00
DiRK VANDERLINDEN
  • Ma 30 okt           Stand 325            13:00 – 15:00
  • Wo 01 nov          Stand 325            11:00 – 13:00
  • Do 09 nov           Stand 325            19:00 – 21:00
  • Za 11 nov            Stand 325            11:00 – 13:00
JAN VAN DER CRUYSSE
  • Zo 29 okt             Stand 420            14:00 – 16:00
    Zo 29 okt             Stand 446            16:00 – 17:00
  • Wo 01 nov           Stand 420            14:00 – 17:00
  • Vr 03 nov             Stand 420           18:30 – 21:00
  • Za 04 nov            Stand 420            14:00 – 17:00
  • Zo 12 nov            Stand 420            14:00 – 18:00
HILDE VANDERMEEREN
  • Zo 29 okt             Stand 423            13:00 – 15:00
  • Wo 01 nov          Stand 423            11:00 – 13:00
  • Do 02 nov           Stand 423            13:00 – 15:00
  • Vr 03 nov             Stand 423            19:00 – 21:00
  • Za 04 nov            Stand 423            11:00 – 13:00
  • Zo 05 nov            Stand 423            13:00 – 15:00
  • Za 11 nov            Stand 423            13:00 – 15:00
HUBERT VAN LIER
  • Zo 29 okt             Stand 119            13:30 – 17:30
  • Di 31 okt              Stand 119            13:30 – 17:30
  • Wo 01 nov          Stand 119            13:30 – 17:30
  • Do 02 nov           Stand 119            13:30 – 17:30
  • Vr 03 nov            Stand 119            13:30 – 17:30
  • Zo 05 nov            Stand 119            13:30 – 17:30
  • Do 09 nov           Stand 119            13:30 – 17:30
  • Vr 10 nov            Stand 119            13:30 – 17:30
  • Za 11 nov            Stand 119            13:30 – 17:30
  • Zo 12 nov            Stand 119            13:30 – 17:30
ANNE-LAURE VAN NEER
  • Zo 29 okt             Stand 207            14:00 – 18:00
  • Do 02 nov           Stand 207            14:00 – 18:00
  • Zo 12 nov            Stand 207            14:00 – 18:00

 

Auteurspodium

PIETER ASPE
  • Zo 29 okt             13:00 – 14:00      WPG Café: Pieter Aspe
MARC BUELENS
  • Ma 30 okt           16:00 – 17:00      Ivan Ollevier – Marc Buelens over Brexit
ELS DEPUYDT
  • Zo 12 nov            13:00 – 14:00      Mia en Congo
ANJA FELIERS
  • Zo 12 nov            14:00 – 15:00      Lezen op zondag – Zes spannende verhalen
DiRK VANDERLINDEN
  • Ma 30 okt           11:00 – 12:00      The Vandiesel Company-workshop

Moordweekend 2017: — 28-29 oktober

MW17_klDe VVMA  houdt traditioneel haar Moordweekend in samenwerking met de Standaard Boekhandels tijdens hun open-deurdagen op het laatste  weekend van oktober. Onze leden-misdaadauteurs organiseren diverse activiteiten (wandelingen, wedstrijden, …) of  signeren er hun boeken.

PROGRAMMA (wordt geregeld aangevuld)

  • Zaterdag 28 oktober
    • SB-Bilzen – 13-15u:  Anja Feliers signeert.
    • SB Bornem -10-12u/14-16u: Sandra J. Paul brainstormt met de lezers over haar geplande boek (zie NB15).
    • SB Geel – 13u30-14u: Christine Bols signeert.
    • SB Kortenberg – 14-15u: Jo Claes signeert.
    • SB Kortrijk (Doornikstr.) – 11-12u: Anne Daniel geeft een workshop over manipuleren voor dummies.
    • SB Kortrijk (Doornikstr.) – 17u: Signeersessie en vragenuurtje met Guy Prieels.
    • SB Lanaken – 16-18u: Anja Feliers signeert.
    • SB Leuven (Diestsestr.) – 16-17u30: Jo Claes signeert.
    • SB Mechelen – 14-15u: Sterre Carron signeert.
    • SB Mortsel – 14-16u: Paul Jacobs signeert.
    • SB Nieuwpoort – 11-12u: Tom Bergs signeert.
    • SB Tienen – 15-17u: Wim Menheer signeert.
    • SB Zele – 15-16u : Tom Bergs signeert.
    • SB Zele – 10-13u: Herbert en Els De Paepe-Depuydt signeren.
      .
  • Zondag 29 oktober
    • SB -Aartselaar – 14-15u30: Sterre Carron signeert.
    • SB Bornem – 10-12u/14-16u: Sandra J. Paul brainstormt met de lezers over haar geplande boek (zie NB15).
    • SB Deinze – 14u30-15u30: Signeersessie en vragenuurtje met Guy Prieels.
    • SB Geel – 10u30-11u30: Tom Bergs signeert.
    • SB Genk – 14-16u: Anja Feliers signeert.
    • SB Haacht – 14-15u: Jo Claes signeert.
    • SB Hasselt – 15-17u: Jeannette Mimi Funk signeert.
    • SB Kampenhout – 15-16u: Tom Bergs signeert.
    • SB Kampenhout16-17u: Jo Claes signeert.
      .
  • Maandag 30 oktober
    • SB Leuven (Diestsestr.) – 10u30-11u30: Tom Bergs signeert.
    • SB Leuven (Diestsestr.) – 14-15u: Christine Bols signeert.